čtvrtek, října 25, 2007

Den II./23.

Chvilku po obědě odlétal Ondra do ČR, takže jsme ho vezli na letiště. A když už jsme tam byli, tak jsme si udělali krátkou odbočku do odlehlejší části letiště, kde je park a vyhlídka na runway. Na vyhlídce jsou reproduktory, takže můžete poslouchat komunikaci mezi věží a piloty. A kromě toho všeho je tam i jedna virtuální cache:
Takže jsme opět před Rodneym.

A začalo tu pršet, zatím nejdelší déšť co tu jsem. S přestávkami prší už od rána. I tak je ale teplota okolo 25 stupňů Celsia a k tomu ještě dost vlhký vzduch.

Večer jsme zaplnili naši dodávku a vyrazili na hokej: Hurikáni proti Sabres. První gól jsme dali už v první půl minutě hry, posléze Sabres srovnali a to podobný průběh měla i druhá třetina (až na ty časy). Ve třetí se Hurikáni konečně rozjeli, kontrolovali hru až do finále a výsledku 6:2. Zatím máme štěstí na zápasy.